УКР
Проектування
01
Planning
Bakito надає широкий спектр послуг у хлібопекарській галузі, включаючи технологічне проектування. Підбір рішень і відповідних концепцій об'єктів для найбільш ефективної реалізації проекту та експлуатації виробництва в майбутньому.
Проектування здійснюється з урахуванням вимог до раціонального використання приміщень і застосування засобів механізації та автоматизації процесів, стандартів управління якістю та безпечністю харчових продуктів (ISO/HACCP), норм і правил охорони праці та техніки безпеки, ергономіки робочого місця.
Індивідуальні рішення, якісне планування та увага до деталей - запорука успіху вашого бізнесу.
02
підбір та поставка обладнання

Ми професійно оснащуємо хлібопекарське або кондитерське виробництво - від невеликої пекарні, окремих машин, до повністю автоматизованого промислового виробництва
Допомагаємо нашим клієнтам розробляти оригінальні проекти з максимально можливою якістю для їх продукції! Пропонуємо обладнання для виробництва повного циклу: від подачі та прийому сировини до пакування.
03
пусконаладка

Пусконалагоджувальні роботи проводяться висококваліфікованими фахівцями, включаючи навчання персоналу та тестування технологічних параметрів.
04
технічна- технологічна підтримка

Сервісна служба та команда технологів завжди на зв'язку!
05
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Після введення обладнання в експлуатацію ми забезпечуємо сервісне обслуговування та постачання запасних частин протягом усього терміну його служби.