MIWE roll-in e+ 3.1

MIWE roll-in e+ 3.1

Законодавець тренду вже більше 50 років.­ Постійне прагнення до досконалості.

Для кращих пекарів, що вміють рахувати: конвекційна хлібопекарська піч під вагонетку екстра-класу з обертовим стелажем для всього спектру виробів. Дизельний, газовий чи електричний обігрів забезпечує економний розхід енергії. Після безлічі нових функціональних можливостей минулого року, 2024 модельний рік знову пропонує ряд розширень та нових функцій для випічки  вишуканих виробів, в том числі житнього хліба.
Детальний опис функцій
Переваги
Асортимент виробів
Технічні Характеристики
Відеоогляд

Детальний опис функцій

Процес безперервного вдосконалення за методом MIWE

Хороше завжди можна зробити ще кращим:
Останніми роками значно виросли вимоги до систем ротаційних печей.
Ø  Розширений асортимент виробів, що випікаються, серед яких все більшу частку складають різні сорти подового хліба;
Ø  Скорочений час випічки (особливо в поєднанні з вакуумним кондиціонуванням);
Ø  Скорочений час відновлення між процесами випічки;
Ø  Натуральні вироби з тривалим тістоприготуванням і, відповідно, з підвищеною чутливістю та схильністю до зниження якості;
Ø  Більш високі температури.
В останній моделі попередні функції MIWE roll-in e+ доповнені в відповідності з найновішими вимогами світу випічки.

MIWE variobake (опція доступна тільки з MIWE TC with 10" glass display)

Для нестандартних і унікальних виробів.
Завдяки точному регулюванню потужності пальника, інтенсивність передачі енергії продукту може бути дуже точно адаптована до індивідуальних вимог відповідних хлібобулочних виробів. Тепер на додаток до інтенсивності "середня" доступні два додаткові налаштування. Налаштування "м'яке" надає дріжджовим прошаркам хрусткої скоринки, а також допомагає зробити вироби з бісквітного або пісочного тіста особливо "соковитими". Налаштування "агресивне" запобігає розтіканню хліба зі 100% вмістом житнього борошна завдяки потужному підведенню енергії.

*Доступно для MIWE roll-in з 2-ступінчастим пальником Weishaupt.


Інтенсивна пара Intenso
В новому модельному році інтенсивна пара Intenso приєдналась до ранішше відомих типів пари. Це дозволяє рівномірно та однорідно розподілити пару в пекарній камері, особливо при випіканні з використанням лотків з хлібними формами чи протвенями з вузьким типом загрузки.
Інтенсивна пара Intenso надзвичайно ефективна. За допомогою декількох парових ударів і декількох синхронізорованих імпульсів циркуляції забезпечує більш рівномірну випічку аж до середини протвеня.


Функція Booster
Нова функція Booster знижує типове падіння температури при відкриванні дверей ротаційної печі, в якій пальник продовжує працювати протягом певного часу.
Таким чином, виключається необхідний, в іншому випадку час запуску, що сприяє пришвидшенню випікання в режимі «загрузка за загрузкою». Це дає значну перевагу для виробів, які потребують сильного початкового нагріву, таких як подовий чи житній хліб.

Автозапуск: готовність до випікання

Випікайте відразу

Починайте роботу, як тільки перша людина зайде в пекарню - тепер це можливо завдяки новій функції MIWE Автозапуск: Готовність до випікання. За допомогою цього налаштування тепер можна заздалегідь встановити, навіть два раза в день, коли піч MIWE roll-in має бути розігріта та готова до прийому вагонетки.
В фоновому режимі піч навіть аналізує своє кінцеве тепло, щоб зекономити ціну енергію при нагріві.
Продумана і безпека, якщо ротаційна піч не використовується протягом 2 годин, вона вимикається і переходить до наступного часу автозапуску.

MIWE Heat Flow
потоку в поєднанні з оптимізованою теплоакумулюючою стінкою регулюють подачу гарячого повітря в пекарну камеру настільки точно, що оптимальні результати випічки досягаються на всіх деках.

Енергоефективність

Усе в печі MIWE roll-in e+ оптимізовано для досягнення максимального коефіцієнта використання енергії. Чіткий акцент на енергоефективності реалізується в найдрібніших деталях, таких як, ущільнення дверцят і запатентовані технології.

Продумана каскадна конструкція для досягнення ще більшої рівномірності
Рівномірний розподіл в пекарній­ камері необхідний не тільки для гарячого повітря, но і для пару. Також необхідне випаровування води в повному об’ємі, оскільки вода, що кипить в зоні днища – це джерело надлишкового розходу енергії.
Хорошим рішенням в моделі MIWE roll-in e+ 2021 року виступає паро зволожувач з продуманою каскадною конструкцією та оптимізованим підведенням води, в якому вода поступає з нижньої сторони приблизно в два рази швидше, чим раніше. Таким чином, досягається надійне і гранично швидке випаровування всієї води і тим самим рівномірне створення пари в всій пекарній камері.

MIWE variobake
Порівняння наочно показує вплив MIWE variobake на характеристики хлібобулочних виробів. Від "м'якого" до "середнього" та "агресивного" налаштування, ви можете використовувати енергію, щоб випікати саме так, як ви цього хочете.

MIWE aircontrol
Конвекційна система MIWE aircontrol 2.0 удосконалює запатентовану технологію регулювання кількості повітря в пекарній камері. Тепер, особливо на нижніх рівнях, можливе подальше диференційоване точне налаштування. Це дає значні переваги насамперед під час випікання виробів із високим вмістом цукру, для яких не допускається покриття кіркою на початку процесу випікання. Серед таких виробів, наприклад, еклери та французькі тістечка "Макарун".


Функція «Атмосферна випічка»
Несприятливий вплив погодних умов повністю виключено. Тепер гарантується ідеально рівномірний та покращений за якістю результат випічки при будь-яких погодних умовах. І все це завдяки розробленій компанією MIWE функції «Атмосферна випічка», яка показуєт себе абсолютно надійною вже на протягом багатьох років. Ця технологія удостоєна премії Südback Trend Award 2016. Входить в серійну комплектацію хлібопекарної печі MIWE roll-in e+.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Функція керування температурою — MIWE delta-baking

Стандартні хлібопекарні системи передбачають тільки два стани пальника: включено та виключено. Робота на повну потужність або в холостому режимі. MIWE roll-in e+ дає можливість значно точніше досягати поставленої мети: функція MIWE delta-baking пропонує два різних режими потужності. Це особливо важливо, наприклад, для виробів з листкового тіста і кондитерських виробів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

MIWE flexbake® (доступна тільки з ТС керуванням)

Високотехнологічна автоматична система, що компенсує коливання технологічних умов. Таким чином, при випічці по одній і тій самій програмі завжди досягається ідеальний результат — також у випадках, коли вагонетка заповняється лиш наполовину, загружаються тістові заготовки з більш низькою температурою, ніж зазвичай, або двері пекарної камери залишаються відкритими надто довго.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Випічка заморожених тістових заготовок MIWE
Для випічки відразу після виймання з морозильної камери без додаткової вистійки. Процес складається з контрольованої розморозки та наступої випічки. На початку процесу відбувається постійна подача імпульсів парозволоження та циркуляції повітря, завдяки чому створюється ідеальний глянець та оптимальний розрив скоринки по надрізі.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Доступна ротаційна піч на дві вагонетки

Що може бути краще за піч MIWE roll-in e+? Правильно: дві MIWE roll-in e+ або, ще краще - подвійна ротаційна піч. Місце для двох вагонеток, при цьому зберігаючи швидкість і якість випічки на колишньому високому рівні. Переваги очевидні: порівняно з випічкою у двох печах, подвійна піч економить енергію, знижує витрати на установку і технічне обслуговування, а також витрати на закупівлю. У підсумку - менше витрат і більше прибутку.


Переваги


Найважливішші функції, що сприяють економії енергії та покращеню якості випічки:
Ø MIWE variobake
Ø Інтенсивний пар Intenso
Ø Функція Booster
Ø Автозапуск: готовність до випікання
Ø Перенесення програм випічки
Ø Імпорт зображень через USB
Ø Підключення до системи MIWE smart baking suite (за окремим запитом)
Ø Автоматичне керування подачі води влітрах
Ø Сервисне меню для спеціалістів по техобслуговуванню пальника
Ø MIWE aircontrol  - ПАТЕНТ MIWE
Ø Функція «атмосферної випічки» MIWE
Ø MIWE delta baking
Ø MIWE magnetic area
Ø Та багато інших…

Асортимент виробів

Асортимент виробів, що випікаються в ротаційній печі, за останні роки значно розширився. Сьогодні все більшу частину асортименту займають різні сорти подового хліба. І це являється однією з причин того, що випічка нерідко відбувається при значно вищих температурах і, відповідно, вимоги до потужності печі зростають.
Крім цього, з деякого часу спостерігається високий попит на натуральні вироби з тривалим приготуванням тіста. Однак такі вироби в багатьох випадках відрізняються підвищеною чутливістю та схильністю до зниження якості, особливо в критичній фазі випічки.
Піч MIWE roll-in e+ пропонує можливість легко впоратись з всіма вимогами та випадками випічки чутливих виробів. Які б не були ваші плани — ваша нова піч MIWE roll-in e+ готова до них.

Технічні Характеристики

Відеоогляд