MIWE roll-in e+ 3.0

MIWE roll-in e+ 3.0
Законодавець тренду вже більше 50 років.­ Постійне прагнення до досконалості.
Для кращих пекарів,що вміють рахувати: конвекційна хлібопекарська піч під вагонетку екстра-класу зобертовим стелажем для всього спектру виробів. Дизельний, газовий чи електричний обігрів забезпечує економний розхід енергії. Після безлічі нових функціональних можливостей минулого року, 2022 модельний рік знову пропонує ряд розширень та нових функцій.
Детальний опис функцій
Переваги
Асортимент виробів
Технічні Характеристики
Відеоогляд

Детальний опис функцій

Для нестандартних і унікальних виробів.
Понаючи з 2022 модельного року, MIWE variobake буде також доступним для ротаційної печі MIWE roll-in.Завдяки точному регулюванню потужності пальника інтенсивність передачі енергії продукту може бути дуже точно адаптована до індивідуальних вимог відповідних хлібобулочних виробів. Це даєможливість встановити свої позиції в конкурентному середовищі завдяки унікальним і нестандартним виробам, які ні з чим не сплутаєш. З допомогою точно відрегульованого налаштування пальника інтенсивність передачі енергії продукту можна дуже точно адаптувати до індивідуальних вимог відповідного хлібобулочного виробу. Тепер в доповнення до інтенсивності «середня» доступні також налаштування «м’ягка» і «агресивна».
*Доступно для MIWE roll-in з 2-ступеневим пальником

Інтенсивна пара Intenso
Для досягнення кращих результатів випічки з лотками з хлібними формами та вузьким типом загрузки В 2022 модельному році інтенсивна пара Intenso приєдналась до ранішше відомих типів пари. Це дозволяє рівномірно та однорідно розподілити пару в пекарній камері, особливо при випіканні з використанням лотків з хлібними формами чи протвенями з вузьким типом загрузки.
Інтенсивна пара Intenso надзвичайно ефективно розбиває холодильні блоки за допомогою декількох парових ударів і декількох синхронізорованих імпульсів циркуляції та забезпечує більш рівномірну випічку аж до середини протвеня.
Функція Booster
Для більш швидкого випікання «загрузка за загрузкою» і випікання при більш високих температурах. Нова функція Booster знижуєт типове падіння температури при відкриванні дверей ротаційної печі, в якій пальник продовжує працювати протягом певного часу.
Таким чином, виключається необхідний, в іншому випадку час запуску, що сприяє пришвидшенню випікання в режимі «загрузка за загрузкою». Це дає значну перевагу для виробів, які потребують сильного початкового нагріву, таких як подовий, житній хліб.
Автозавуск: готовність до випікання
Починайте роботу, як тільки перша людина зайде в пекарню - тепер це можливо завдяки новій функції MIWE Автозапуск:
готовність до випікання. За допогою цього налаштування тепер можна заздалегідь встановити - навіть два раза в день - коли піч MIWE roll-in має бути разігріта та готова до прийому першої вагонетки.
В фоновому режимі піч навіть аналізує своє кінцеве тепло, щоб зекономити ціну енергію при нагріві.
Продумана і безпека: якщо ротаційна піч не використовується протягом 2 годин, вона вимикається і переходить до наступного часу автозапуску.
MIWE Heat Flow
Одна з найбільш складних задач в виробництві ротаційних хлібопекарських
 печей є в правильному розподілі гарячого повітря, що гарантує оптимальний результат випічки на всіх протвенях.
Вирішення цієї задачі забезпечує нова система MIWE Heat Flow, розроблена при постійній взаємодії між користувачами та майстрами-пекарями. Вона створєю необхідний ефект завдяки поєднанню оптимізованої теплоакумулюючої стінки з заново розробленої рамки для впуску повітря та новими воронкоподібними соплами, які завдяки покращеній геометрії потоку дозволяють досягти незмінно рівномірних результатів випічки — і це при виключно високих показниках енергозбереження.
Багатошарові теплоізолюючі мати
Для тривалого збереження покращеної теплоізоляції
В компанії MIWE марка якості e+ присвоюється тільки продуктам, які являються зразковими з точки зору енергоефективності. До таких продуктів вже давно відноситься MIWE roll-in e+, оскільки в основу цієї печі закладено концепцію максимально ефективного використання енергії.
В моделі 2021 року представлено ще одне підтвердження цього, що марка якості присвоєна заслужено, – це зовсім новий варіант теплоізоляції, реалізований з допомогою багатошарових ізолюючих матів. Ізолюючі мати вражають своїм покращеним коефіцієнтом теплоізоляції, а також мають багатошарову структуру, яка на відміну від набивки мінеральною ватою виключає просідання при транспортуванні чи через багато років експлуатації і, тим самим, гарантує тривале збереження ефекту теплоізоляції.

Продумана каскадна конструкція для досягнення ще більшої рівномірності
Рівномірний розподіл в пекарній­ камері необхідний не тільки для гарячого повітря, но і для пару. Також необхідне випаровування води в повному об’ємі, оскільки вода, що кипить в зоні днища – це джерело надлишкового розходу енергії.
Хорошим рішенням в моделі MIWE roll-in e+ 2021 року виступає паро зволожувач з продуманою каскадною конструкцією та оптимізованим підведенням води, в якому вода поступає з нижньої сторони приблизно в два рази швидше, чим раніше. Таким чином, досягається надійне і гранично швидке випаровування всієї води і тим самим рівномірне створення пари в всій пекарній камері.

Конвекційна система MIWE aircontrol 2.0
використовується для ціленаправленого управління кількістю повітря, що циркулює в пекарній камері. Адже тільки при точному погоджені кількості повітря з видом виробу та циклом випічки можна отримати ідеальний результат випічки (і при цьому ще й зменшити енергозатрати).
Що робить ротаційну піч MIWE roll-in e+ такою унікальною
Функція «Атмосферна випічка»
Несприятливий вплив погодних умов повністю виключено. Тепер гарантується ідеально рівномірний та покращений за якістю результат випічки при будь-яких погодних умовах. І все це завдяки розробленій компанією MIWE функції «Атмосферна випічка», яка показуєт себе абсолютно надійною вже на протягом багатьох років. Ця технологія удостоєна премії Südback Trend Award 2016. Входить в серійну комплектацію хлібопекарної печі MIWE roll-in e+.

ДЕТАЛЬНІШЕ
Безпровідний датчик для вимірювання температури в середині виробу
Випічка до оптимальної температури. Безпровідний датчик для вимірювання температури ­в середині виробу в печі MIWE roll-in e+ (опція) заюезпечує підвищену надійність технологічного процесу та незаперечність санітарного ­протоколювання.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Дозована подача повітря для кращого результату випічки
Запатентована система MIWE aircontrol по виключно простому та максимально надійному принципу керує кількістю повітря, що циркулює в пекарній камері. Вона дає можливість виключно точно регулювати передачу тепла, задавати кінцеві властивості виробів, що випікаються — і досягати неперевершеної крихкості скоринки при температурі випічки, зниженій на 15 °C.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Точна функція керування температурою — MIWE delta-baking
Стандартні хлібопекарні системи передбачають тільки два стани пальника: включено та виключено. Робота на повну потужність або в холостому режимі. MIWE roll-in e+ дає можливість значно точнішше досягати поставленої мети: функція MIWE delta-baking пропонує два різних режими потужності. Це особливо важливо, наприклад, для виробів з листкового тіста і кондитерських виробів.

ДЕТАЛЬНІШЕ
MIWE flexbake®
Високотехнологічна автоматична система, що компенсує коливання технологічних умов. Таким чином, при випічці по одній і тій самій програмі завжди досягається ідеальний результат — також в випадках, коли вагонетка заповняється лиш наполовину, загружаються тістові заготовки з більш низькою температурою, ніжм зазвичай, або двері пекарної камери залишаються відкритими надто довго.
ДЕТАЛЬНІШЕ
Випічка заморожених тістових заготовок MIWE
Для випічки відразу після виймання з морозильної камери без додаткової вистійки. Процес складається з контрольованої розморозки та наступої випічки. На початку процесу відбувається постійна подача імпульсів парозволоження та циркуляції повітря, завдяки чому створюється ідеальний глянець та оптимальний розрив скоринки по надрізі.
ДЕТАЛЬНІШЕ

Переваги

Процес безперервного вдосконалення за методом MIWE

  • Хороше завжди можна зробити ще кращим
  • Останніми роками значно виросли вимоги до систем ротаційних печей.
  • Розширений асортимент виробів, щовипікаються, серед яких все більшу частку складають різнісорти подового хліба
  • Скорочений час випічки (особливо в поєднанні з вакуумним кондиціонуванням)
  • Скорочений час відновлення між процесами випічки
  • Натуральні вироби з тривалим тістоприготуванням і, відповідно, з підвищенною чутливістю та схильністю до зниження якості
  • Більш високі температури
В 2022 модельному році попередні функції MIWE roll-in e+ доповнені в відповідності з найновішшими вимогами світу випічки.

Теплоакумулююча стінка

Утримує енергію в пекарній камері, знімає піки навантажень та снижає потужність,що споживається. Для ефективної випічки в безперервному режимі «партія за партією».

Режим MIWE Eco

Дозволяє в перервах між випічкою економити цінну енергію, таким чином забезпечуючи оптимальний компроміс між низьким розходом енергії та швидкою готовністю до випічкання.

Паронепроникне ущільнення дверей

Постійна герметичність і паронепроникність: ущільнення дверей можна відрегулювати в будь-який час.

Теплоізольоване скло

Утримує теплоенергію в середині ротаційної печі та забезпечує відмінний огляд пекарної камери.

Регенерація енергії

Все від одного виробника. Піч MIWE roll-in e+ можна підключити до різних систем регенерації енергії компанії MIWE, тим самим знизити фінансові затрати. Більше того, процес підключення відбувається без будь-яких складнощів в створенні міжсистемних з’єднань.

Каскадна конструкція

Високопотужний парозволожувач
дозволяє зменшити кількість води, а завдяки продуманій каскадній конструкції та високому ККД забезпечує надійне та швидке утворення та розподіл пари.

Запатентована система подачі димового газу

Значно знижує енергоспоживання: запатентована система подачі димового газу з додатковим димовідвідним каналом, одночасно використовуючи його для нагріву пари.

Заслонка MIWE eco:wing,

енергоефективно розташована в каналі димового газу, тихо та непомітно виконує свою задачу в рамках кожного процесу випічки: сприяючи економії енергії. (в вашій країні доступна за запитом).

Багатошарові теплоізолюючі мати

Багатошарова структура, суцільна укладка, покращений коефицієнт теплоізоляції – і все це на тривалий час. Адже на відміну від набивки мінеральною ватою в даному випадку повністю відсутній ризик просідання.

Проста очистка

Навіть скляні екрани дверей дуже легко підтримувати чистими. Виконавши пару простих дій, можна від'єднати зовнішній екран - для зручного очищення ізолюючого проміжного простору.

Цільне днище

Не тільки стійкість, але також і гігієнічність: поворотна платформа з високоміцної сталі на цілісному днищі. Скупчення забруднень тут повністю виключено.
Безсуперечна гігієнічність
Рівні поверхні - навіть в пекарній камері - є відмінною умовою для підтримки хлібопекарської печі в чистому і гігієнічному стані. Із зовнішнього боку забезпечується повний захист від попадання бризків води.

Асортимент виробів

Асортимент виробів, що випікаються в ротаційній печі, за останні роки значно розширився. Сьогодні все більшу частину асортименту займають різні сорти подового хліба. І це являється однією з причин того, що випічка нерідко відбувається при значно вищих температурах і, відповідно, вимоги до потужності печі зростають.
Крім цього, з деякого часу спостерігається високий попит на натуральні вироби з тривалим приготуванням тіста. Однак такі вироби в багатьох випадках відрізняються підвищеною чутливістю та схильністю до зниження якості, особливо в критичній фазі випічки.
Піч MIWE roll-in e+ пропонує можливість легко впоратись з всіма вимогами та випадками випічки чутливих виробів. Які б не були ваші плани — ваша нова піч MIWE roll-in e+ готова до них.

Технічні Характеристики

Відеоогляд