MIWE cube: stone

Ярусна хлібопекарська піч з електричним підігрівом, з кам’яним подом і парогенератором. Ідеальна для випічки свіжих виробів, виробів з тривалою вистійкою та неготових заморожених виробів; особливо для випічки хліба, подових булочок, круасанів, багетів, виробів просочених лугом, ватрушок або виробів з пісочного тіста, здобних виробів, а також для гастрономічних страв (печеня, запіканки, снеки і так далі).
Переваги
Технічні Характеристики

Переваги

Переваги:
  • Завдяки контструкції модульного типу та можливості індивідуального комбінування, можливо і подальше розширення системи, наприклад при розширенні асортименту або кількості продукції, що випікається.
  • Невелика ширина печі 800 мм ідеальна для конструкції вузьких установок.
  • Збірка модулів без застосування спеціального інструменту.Зручне і надійне управління печі за допомогою системи управління з жорстко-заданими програмами FP9; 30 програм випічки містять по 5 циклів.
  • Низькі температури на поверхні печі і висока ефективність споживаної енергії завдяки дверцятам з тришаровим тепловим склом – легко чистяться за допомогою розблокування скла дверної конструкції (air / stone).
  • Пекарна камера «Softline» легко піддається очищенню, завдяки заокругленим поверхням пекарної камери і легко виймаючим опорам для листів.
  • Функціональний дизайн з гладкими поверхнями з гігієнічної і міцної нержавіючої сталі.
  • Піч незалежна від підключення до водопроводу завдяки вбудованому резервуару для води (опція).
Приналежності: витяжний зонт, паровий конденсатор, вистійна шафа, шафа для сушки, висувна секція, проміжна секція, нижня секція, станина на роликах, резервуар для води.

Технічні Характеристики

Кількістьпекарних камер - 1
Розмір пекарної камери - 47 x 68,5 x 18 см
 Габарити (Ш х Г х В) - 80 x 80,5 x 37,5 см
Площа випічки - 0,32 м2
Потужність - 3,4 кВт