Семинары

План семінарів Бакіто на 2022 рік
План семінарів Бакіто на 2022 рік

BAKITO baking center « Зустрічаємо Експертів» - під цим девізом ми з радістю зустрінемо гостей в нашому центрі. Вас чекають повністю укомплектована виробнича пекарня та конференц зал для проведення семінарів.

Чекаємо Вас!
Здоба та пасхальна випічка:рецептура, форма, свіжість
Навчально-практичний семінар:
«Здоба та пасхальна випічка:рецептура, форма, свіжість»

Чекаємо Вас!

23-24 Лютого 2022 р.

Місце проведення: Львівська обл., с. Пасіки-Зубрицькі, вул. Зубрицького, 21, Навчально - демонстраційний центр ТОВ «Бакіто»

Більше практики!

«DIOSNA THE DOUGH EXPERTS»

19-20 Cічня,2022 р. відбувся практичний семінар на тему: Інновації та автоматизація технології виробництва опари та закваски.
Місце проведення: Львівська обл., с. Пасіки-Зубрицькі, вул.Зубрицького, 21,
Навчально- демонстраційний центр ТОВ «Бакіто»

Більше практики!

Технологія заморозки- найкоротший шлях до свіжої випічки

23-24 листопада відбувся Навчально-практичний семінар: «Виробництво хлібобулочних виробів з використанням технологій заморозки»  -   в навчально-демонстраційному центрі Бакіто з залученням німецьких спеціалістів та науковців учбово-наукового технологічного інституту харчової промисловості ім. Ломоносова М.В., Одеського національного технологічного університету.

Навчально- демонстраційний центр Bakito
В епоху, коли вимоги випереджають пропозиції, а практичний досвід цінується понад усе – виробникам, як ніколи, важливо використовувати сучасні підходи до навчання, шляхом візуалізації технологічних процесів та безперервної практики.
Прагнучи дотримуватись саме таких принципів, ми створили сучасний демонстраційно - навчальний центр з новітнім обладнанням.
BAKITO baking center « Зустрічаємо Експертів» - під цим девізом ми з радістю зустрінемо гостей в нашому центрі. Вас чекають повністю укомплектована виробнича пекарня та конференц зал для проведення семінарів.

У нашій демонстраційно - навчальній пекарні - спеціалісти, технологи, пекарі, кондитери мають змогу сформувати цілісне уявлення від початку до кінця технологічного процесу, наочно спостерігати та освоювати сучасні технології та обладнання.
Ви можете експериментувати зі смаками на стадії тістоприготування: ферментатори для приготування заквасок, установки для опар, тістоміси до Ваших послуг. Формуйте та шукайте свою ідеальну форму з допомогою сучасного тісто-формувального обладнання.
Миттєве заморожування тістових заготовок та випечених виробів, технологія з уповільненого вистоювання, швидкого охолодження, переривання вистоювання на установках, що створюють кліматичні умови у будь-якій послідовності та в будь-який час, зберігання виробів - все це Ви зможете випробувати у нашому центрі.
Відмінні результати випічки, простота управління і надійність конвекційних, ротаційних чи подових хлібопекарських печей допоможуть втіленню Ваших ідей.

Ми раді завжди вітати Вас у нашому центрі живої випічки. Досвід навчання у нашій демонстраційній пекарні буде цінним для спеціалістів, що постійно розвиваються та шукають нові рішення.
ЧЕКАЄМО ВАС!