ЦУКОР ТА ПУДРА ДЛЯ ДЕКОРУ

Brown Sugar - Інтенсивних карамельний смак, світлий,золотистий або коричневий колір нашого натурального, традиційного і зволоженого коричневого цукру надасть багатший вигляд Вашим продуктам і забезпечить їм дуже унікальний смак, привабливий гомогенний колір і підвищить хрусткість. Коричневий цукор “Couplet” є першим інгредієнтом для Вашого асортименту десертів і тістечок. Завдячуючи високому вмісту інвертного цукру, продукт збільшує термін зберігання продуктів та робить їх м’якими та свіжими.;Застосування: Бісквіти (міндальне печивоs, спекюлос…), пироги, бельгійські вафлі, панкейки, помадки, карамелі, цукерки.
Coated Pearl Sugar - Вкритий крупно-гранульований цукор є стабільним до заморожування і стійким до вологи. Високоякісний компонент виготовлений з кристалів цукру вкритого не-гідрогенізованим рослинним жиром, без вмісту ненасичених жирів. Вкритий крупно-гранульований цукор доступний в широкому асортименті розмірів, з білим або кольоровим і ароматизованим покриттям. Кольори і ароматизатори 100 % натурального походження.Застосування:Декорування бріошів, кондитерських виробів, кексів, пралінів або морозива. Вкраплення в шоколадних виробах.
Pearl Sugar - Крупно-гранульований цукор є ідеальним компонентом для декору або підсолодження і додання хрусткості Вашим продуктам. Це є основний компонент для бісквітів та хлібопекарської і кондитерської галузі. Гранули цукру виготовляються з кристалів агломерованої цукрози округленої форми. Вони мають оптимальну жорсткість та білизну. Компанія Couplet пропонує цілий ряд крупно-гранульованого цукру преміум якості, розмірами починаючи від 0,8 мм до 15мм.;Застосування: Декорування бісквітів, печива, тортів, кондитерських виробів. Вкраплення в вафлях, здобних булочках, бріошах, хлібобулочних виробах з прянощами, шоколадних виробах
Icing Sugar - Цукор ультрадрібного помолу є натуральним продуктом найвищої якості, 100 % цукор. Розмір мікрокристалу цукру є приблизно 11 μм. Цей дрібний і стабільний цукор гарантує бездоганну гладку текстуру. Він підходить до багатьох застосувань таких як суміші, цукровий декор або бізе. Цукор ультрадрібного помолу є стабільним до заморожування і стійким до вологи. Він складається з високоякісного цукру, барвників натурального походження, крохмалю і поверхневого покриття з не-гідрогенізованого жиру. Цей продукт доступний в білому, рожевому, оранжевому або жовтому кольорах. Ідеальний для посипання на вологі десерти або десерти.
Fondant Powder - Цукрова пудра виготовлена компанією Couplet є високоякісним продуктом, що складається з цукру та сиропу глюкози. Компоненти є вільними від ГМО та алергенів. Дуже дрібна фракція мікрокристалів, простота в використанні, відновлення вмісту вологи так як і контроль водної активності робить компонент ідеальним для Ваших високоякісних професійних цукрових глазурей і начинок. Доступні 3 форми. Застосування: Цукрова глазур для кондитерських виробів, начинка для шоколаду, солодощі або праліни, цукрові пасти, масляні крема, труфелі, медові кондитерські вироби або сиропи.